O mnie

jestem muzyką
prawdą
wolnością
jestem nieokiełznaną emocją

Muzyka od zawsze towarzyszy mi w życiu. Pianistką już się urodziłam i konsekwentnie, odkąd sięgam pamięcią, realizuję swoje plany, by jako pianistka żyć i tworzyć. Zawsze szłam nieutartymi szlakami. Po swojemu. Tak, jak mi serce dyktowało.

Jestem warszawianką i obywatelką świata. Od blisko 20 lat mieszkam i tworzę w Luksemburgu, ale często bywam też w kraju nad Wisłą. Tu i tam mam swoich nie tylko muzycznych prawdziwych przyjaciół i bliskich. Tu i tam mam swoją wierną publiczność.

Ukończyłam Szkołę Muzyczną przy ul. Miodowej w Warszawie. Potem studiowałam na Uniwersytecie Fryderyka Chopina w Warszawie i w École normale de musique de Paris. Pierwsze znaczące sukcesy odnosiłam na estradach Polski, Luksemburga, Francji, Belgii, Niemiec i Finlandii, występując i na tych malutkich i na tych największych scenach świata, w tym w Carnegie Hall w Nowym Jorku. Stworzyłam muzyczną scenę w kubańskiej Brasserie de l’Arret, gdzie współorganizuję piękne koncerty przy kolacjach...

Występuję jako solistka i kameralistka. Kocham ludzi i jestem otwarta na współpracę z tymi, którzy czują tak jak ja, są wrażliwi na piękno świata, na sztukę, która oszołamia.

Na swojej muzycznej drodze spotykałam wielu wspaniałych artystów, którzy mnie wciąż inspirują i z którymi działam przy różnych muzycznych projektach. Wśród nich są: wspaniały polski tenor Ryszard Karczykowski, niezwykły holenderski pianista i kompozytor – maestro Frederic Meinders, a także wielki, rosyjski śpiewak operowy – bas Alexander Anisomov, z którym tworzę rosyjsko-polski duet.

Jako założycielka ACONCAGUA PROJECT promuję również repertuar Astora Piazzolli, twórcy tango nuevo.

Wydaję też projekty solowe. Mój najnowszy album „Jej Portret” to autorska prezentacja standardów jazzowych w wersji na fortepian, do których transkrypcje napisał Frédéric Meinders oraz Tomasz Radziwonowicz – polski skrzypek, dyrygent i kompozytor. Na płycie znajdują się zarówno światowe jak i polskie piosenki oraz standardy jazzowe: A Time For LoveSophisticated LadyWhen I Fall in LoveOver the Rainbow,  My Funny Valentine,  Danny Boy,  Don’t Worry About Me,  Pejzaż bez ciebieJej portret.

Różnorodność muzycznych projektów wynika z faktu, że bezustannie poszukuję swojej indywidualnej drogi i wypowiedzi, mieszam różne style i gatunki muzyczne, co sprawia, że swoich fanów znajduję zarówno wśród miłośników klasycznych brzmień, jak również wśród pasjonatów jazzu i muzyki rozrywkowej.

Zapraszam Państwa do współpracy!

Bs Omnie Text